Τετάρτη 18 Ιουλ 2018 0:39      

6ο Γυμνάσιο Κατερίνης: Οι αριστούχοι σε Α'-Β'-Γ' Τάξη

Α'ΤΑΞΗ

Α/Α
Τμήμα
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
Όνομα μητέρας
Μέσος Όρος

1
Α1
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΗΛΙΑΣ
ΜΑΡΙΑ
20

2
Α1
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΒΑΪΑ
20

3
Α1
ΜΑΥΡΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΑ
19 9/14

4
Α1
ΚΕΣΚΙΝΗ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΕΛΕΝΗ
19 8/14

5
Α1
ΚΟΥΚΟΥΔΗ
ΕΛΕΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
19 6/14

6
Α1
ΒΑΡΣΑΜΟΓΛΟΥ
ΛΥΔΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΙΑ
18 12/14

7
Α1
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΝΑ
18 11/14

8
Α1
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
18 9/14

 
 
 
 
 
 
 

1
Α2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ
ΑΡΕΤΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
19 11/14

2
Α2
ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΜΑΡΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
19 9/14

3
Α2
ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
19 8/14

4
Α2
ΓΑΖΕΤΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΘΩΜΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ
19 4/14

5
Α2
ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
19

6
Α2
ΔΡΑΝΤΖΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
19

7
Α2
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΓΕΛΕΝΑ
19

8
Α2
ΔΡΑΝΤΖΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
18 13/14

 
 
 
 
 
 
 

1
Α3
ΚΑΚΑΝΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΘΩΜΑΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
19 10/14

2
Α3
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
19 10/14

3
Α3
ΛΟΥΛΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
19 9/14

4
Α3
ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΤΥΧΙΑ
19 5/14

5
Α3
ΚΙΣΚΙΝΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ
19 3/14

6
Α3
ΜΑΚΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΟΡΑΣΤΗ
19 1/14

7
Α3
ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΘΑΛΕΙΑ
18 11/14

8
Α3
ΜΑΚΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
18 11/14

9
Α3
ΛΑΜΠΡΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΥΤΥΧΙΑ
18 10/14

 
 
 
 
 
 
 

1
Α4
ΝΑΤΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
19 12/14

2
Α4
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
19 9/14

3
Α4
ΟΥΝΑΣ-ΤΣΩΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΡΙΑ
19 8/14

4
Α4
ΠΑΠΑΖΗΣΗ
ΣΩΤΗΡΙΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ
19 6/14

5
Α4
ΜΠΑΤΣΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
18 8/14

 
 
 
 
 
 
 

1
Α5
ΣΟΤΟ ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ
ΒΙΣΕΝΤΕ ΧΟΣΕ
ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΑΝΤΡΕΣ
ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΑΟΥΡΟΡΑ
19 13/14

2
Α5
ΣΟΥΛΙΩΤΗ
ΕΥΑΝΘΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΙΑ
19 13/14

3
Α5
ΤΣΙΟΥΠΛΗ
ΧΑΡΑ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ
19 3/14

4
Α5
ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
19 2/14

5
Α5
ΤΣΑΟΥΣΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΑΡΙΑ
18 11/14

6
Α5
ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΕΝΗ
18 11/14

7
Α5
ΦΩΤΗ
ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΕΤΑΞΙΑ
18 10/14

Β'ΤΑΞΗ

Α/Α
Τμήμα
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
Όνομα μητέρας
Μέσος Όρος

1
Β1
ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΑ
19 2/14

2
Β1
ΚΑΤΣΑΒΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΛΕΝΗ
19

 
 
 
 
 
 
 

1
Β2
ΤΣΑΪΤΟΥΡΙΔΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΑΝΗ
20

2
Β2
ΓΚΑΤΖΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
19 12/14

3
Β2
ΒΑΓΙΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΥΛΑ
19 9/14

4
Β2
ΧΑΣΑΠΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΙΑ
19 9/14

5
Β2
ΤΣΑΝΟΥΣΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
18 12/14

 
 
 
 
 
 
 

1
Β3
ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ
19 9/14

2
Β3
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
19 6/14

3
Β3
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
19 4/14

4
Β3
ΜΑΝΩΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΖΩΗ
19 3/14

5
Β3
ΛΥΚΟΜΑΝΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΑΝΘΙΑ
19 2/14

6
Β3
ΔΙΣΛΙΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΛΕΝΗ
18 13/14

7
Β3
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ-ΤΑΦΡΑΛΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΕΛΕΝΗ
18 11/14

8
Β3
ΚΕΡΚΕΝΗ
ΜΠΡΑΝΚΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΒΙΟΛΕΤΑ
18 10/14

9
Β3
ΚΟΥΚΑΡΑ
ΟΥΡΑΝΙΑ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΣΟΦΙΑ
18 10/14

 
 
 
 
 
 
 

1
Β4
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
19 11/14

2
Β4
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΕΛΑΓΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
19 8/14

3
Β4
ΝΤΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΑΘΗ
19 6/14

4
Β4
ΠΑΤΣΙΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝΝΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΙΑ
19 4/14

5
Β4
ΜΑΡΚΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΣΚΟΥΡΤ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
19 1/14

6
Β4
ΜΑΤΖΙΑΡΑΚΗ
ΑΡΙΣΤΕΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
19

7
Β4
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ-ΣΜΑΡΩ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΝΑ
18 10/14

 
 
 
 
 
 
 

1
Β5
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
19 13/14

2
Β5
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΛΕΝΗ
19 13/14

3
Β5
ΠΟΥΛΙΟΥ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΘΩΜΑΣ
ΕΙΡΗΝΗ
19 9/14

4
Β5
ΣΥΝΟΠΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΛΕΝΗ
19 5/14

5
Β5
ΡΑΔΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΝΝΑ
18 12/14

6
Β5
ΣΑΪΔΕ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ
18 11/14

Γ'ΤΑΞΗ

Α/Α
Τμήμα
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
Όνομα μητέρας
Μέσος Όρος

1
Γ1
ΚΑΚΟΥΛΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
20

2
Γ1
ΤΣΑΪΤΟΥΡΙΔΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΑΝΗ
20

3
Γ1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΑ
19 9/14

4
Γ1
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
18 13/14

5
Γ1
ΓΚΟΥΤΖΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
18 12/13

 
 
 
 
 
 
 

1
Γ2
ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΔΟΞΙΑ
20

2
Γ2
ΚΙΡΤΑΤΖΕ
ΣΟΦΙΑ
ΔΑΒΙΔ
ΣΒΕΤΛΑΝΑ
19 11/14

3
Γ2
ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
19 10/14

4
Γ2
ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΗΛΙΑΣ
ΜΑΡΙΑ
19 3/14

5
Γ2
ΚΑΤΣΙΚΑΚΗ
ΑΝΔΡΕΑΝΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
19

 
 
 
 
 
 
 

1
Γ3
ΠΛΕΞΙΔΑ
ΜΑΡΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
19 12/14

2
Γ3
ΝΤΑΚΑΡΕΛΑΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΥΛΙΝΑ
19 8/14

3
Γ3
ΠΑΜΛΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
18 8/14

 
 
 
 
 
 
 

1
Γ4
ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΡΙΑ
20

2
Γ4
ΤΣΙΟΥΠΛΗ
ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΠΟΛΥΜΝΙΑ
19 13/14

3
Γ4
ΤΟΚΑΤΛΙΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
19 12/14

4
Γ4
ΤΣΑΚΙΡΗ
ΜΑΡΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ
19 9/14

5
Γ4
ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΛΥΚΕΡΙΑ
19 3/14

6
Γ4
ΣΑΒΒΙΔΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ
ΕΥΑΝΘΙΑ
19

7
Γ4
ΤΣΙΑΝΑΚΑ
ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΝΑ
18 11/14

6ο Γυμνάσιο Κατερίνης Αριστούχοι Α'Τάξη Β'Τάξη Γ'Τάξη

Ακολουθήστε το "Ο.Β." στο twitter και κάντε like στην σελίδα μας στο facebook και μάθετε πρώτοι όλα όσα συμβαίνουν!

Scroll to Top